Prestiż Nieruchomości

Kontakt do Nas:
668-435-405Telefon:
24 366-76-23Telefon:
biuro@prestiz-plock.plE-mail:

Siedziba Firmy:
Sienkiewicza 4Ulica:
09-402 Płock

12716Numer Licencji:

Prestiż Ubezpieczenia

Kontakt do Nas:
606 25 99 95Telefon:
ubezpieczenia@prestiz-plock.plE-mail:

Siedziba Firmy:
Sienkiewicza 4Ulica:
09-402 Płock

Typ ogłoszenia:
Sprzedam
Lokalizacja:
Rogozino
Powierzchnia:
118 m²
Pow. działki:
898 m²
Cena:
799 000 zł
Piętro:
0 z 1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2014
Informacje dodatkowe:
Prestiż poleca dom jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej ocieplony styropianem 12 cm, kryty dachówka firmy Roben z poddaszem do adaptacji, położony na podpłockim osiedlu w Rogozinie przy ul. Bukowej
Projekt Mila B po niewielkich zmianach pozwala na ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni,
jednocześnie zapewnia połączenie strefy mieszkalnej z garażem dwustanowiskowym i kotłownią zaopatrzoną w piec gazowy firmy BoSCh.
Strefa dzienna to przestronny przedpokój, oddzielna otwarta kuchnia, prawie 33 m. salon, dwie sypialnie oraz jadalnia, którą z łatwością można zaadoptować na trzecią sypialnie.
Okna dachowe i konstrukcja stropu pozwalają na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni mieszkalnej na poddaszu.
Niewątpliwym atutem, jest otoczenie domu. Perfekcyjnie zagospodarowana działka pełna wieloletnich zimozielonych nasadzeń, kolorowych hortensji czy niskopiennych bylin to efekt, który nie tylko cieszy oko, ale zapewnia idealne warunki do relaxu.
Cena 799 tys. zawiera pełne umeblowanie i wyposażenie domu zarówno w elementy stałej zabudowy jak i wszystkie ruchomości widoczne na zdjęciach.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


UWAGA!!!!
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Aktualne na dzień:
2022-11-22